U15 обърна Левски в Карлово

• 22.10.2016
  • 0
  • 247 Views

ФК Черноморец 1919 постигна нова победа в първенството за юноши до 15 години. “Акулите” се наложиха с 2:1 при гостуването си на Левски (Карлово). Със спечелените 3 точки, възпитаниците на Борис Борисов имат в актива си вече 10.

Двубоят започна лошо за Черноморец и след 5 минути игра вече изоставаха в резултата. След полученото попадение бургазлии натиснаха своя опонент и логично успяха да изравнят. В края на първото полувреме Даниел Димитров и Димитър Киров направиха отлично двойно подаване, завършило с голов удар на първия – 1:1. Втората част мина изцяло под диктовката на “акулите”, но вратарят на домакините с чудесни изяви запази равенството до 60-ата минута. Тогава Валентин Стоилов отне топката в средата на терена и с хубав пас намери Даниел Димитров, който отбеляза за крайното 2:1 в полза на Черномроец.