Старшата вкара 5 за пета поредна победа

• 13.10.2016
  • 0
  • 241 Views

Юношите – старша възраст на ФК Черномроец 1919 продължават с победния си ход в първенството. Възпитаниците на Николай Кръстев се наложиха с 5:0 като гости на ОФК Поморие. Това пък бе пета поредна победа за “акулите” от 5 мача. По този начин те са убедителен лидер в класирането, с актив от 15 точки и голова разлика 24:2.

Черноморец поведе в резултата още в 17-ата минута. Симеон Русев подаде на Златин Узунов, който на празна врата не сгреши. До края на полувремето гостите имаха още няколко възможности, от които обаче не успяха да се възползват. През втората, обаче “акулите” се развихриха и пратиха цели 4 пъти топката в противниковата мрежа. С още 3 попадения (48-а, 70-а и 87-а минути) и общо 4 в мача се отличи Златин Узунов. Един гол за успеха пък добави Радослав Иванов, който се разписа в 51-ата минута, правейки преднината на Черноморец класическа.