Родените през 2003 г. “акули” разгромиха Вихър

• 28.08.2016
  • 0
  • 254 Views

Родените през 2003 г. юноши на ФК Черноморец 1919 постигнаха разгромна победа над Вихър (Айтос). Водените от Нено Ненов “акули” се наложиха с повече от категоричното 6:2 над година по-големите си опоненти. Контролната среща се проведе на стадиона във Ветрен.

Черноморец успя набързо да поведе с 2 гола. И двете попадения бяха дело на Слави Диков. До края на полувремето Вихър успя да намали изоставането си на 1:2, а в началото на втората част стигна и до изравняване на резултата. До края на мача обаче, талантите на бургаския клуб наложиха тотален превес и съвсем заслужено стигнаха до 4 безответни попадения. Красимир Батилов засече с глава центриране от корнер, за да изведе отново домакините напред в резултата. Стоян Колев остана сам срещу вратаря и покачи на 4:2. Отново той отбеляза изключително красив гол от фаул за 5:2. Крайното 6:2 оформи Даниел Тодоров, който от близко разстояние опъна мрежата зад противниковия страж.