Отличен Черноморец разпиля Розова долина

• 14.04.2021
  • 0
  • 241 Views

Черноморец разби с 6:1 Розова долина в отложен мач от Трета лига – Югоизток. „Акулите“ излязоха пределно мотивирани за победа в преследването на промоция във Втора лига, след равенството с Борислав (Първомай) през отминалия уикенд.

Домакините започнаха вихрено мача и още до 8-та минута водеха с 2:0. Валентин Иванов  в 4-ата  с удар от ъгъла на вратарското поле  прокара топката между краката на Марино . 2:0 направи  Милен Танев  с точен удар в 8-та от границата на вратарското поле в долния ляв ъгъл. Мариян Тонев направи резултата класически след триходова комбинация, а в 41-та минута отново той вкара и 4-ти гола за акулите.

През втората част паднаха още 3 гола. Точно след час игра се разписа Онур Чолак . Той завърши  хубав пробив на Узунов отдясно. Гостите вкара почетния си гол чрез Стоян Чергев от дузпа в 65-тата минута. Мирослав Радев десет минути по-късно оформи и крайното 6:1 с удар от ъгъла на вратарското поле.