Малките “акули” ШАМПИОНИ и на “Балканика къп”, след победа над Левски!

• 04.09.2016
  • 0
  • 232 Views

Родените през 2005 година юноши на ФК Черноморец 1919 станаха шампиони на пореден турнир. Този път те спечелиха по безапелационен начин турнира “Балканика къп”, след като на финала се наложиха с 2:0 над връстниците си от Левски. За цялата надпревара децата на Петър и Пламен Младенови допуснаха едва едно попадение, а същевременно регистрираха победа с 13:0.

Директният двубой за първото място премина изцяло под диктовката на малките “акули”. След сравнително равностойни първи 10-ина минути, бургазлии поеха напълно инициативата и тотално доминираха над своя съперник. Двете попадения пък бяха най-малкото, с което школата на столичния гранд се размина. Резултатът бе открит през първото полувреме, като аванс на своя отбор даде Михаил Михов. През втората част Стефан Трайков бе фаулиран в наказателното поле, за което арбитърът отсъди дузпа. От бялата точка потърпевшият бе безпогрешен, с което оформи крайното 2:0. След последния съдийски сигнал пък футболисти, родители и треньори напълни заслужено ликуваха заедно!

Честито на ШАМПИОНИТЕ, с пожелания за още много отличия и първи места!!!