ФК Черноморец 1919 отстъпи на Бургас спорт при U15

• 15.08.2016
  • 0
  • 249 Views

ФК Черноморец 1919 допусна загуба от Бургас спорт при U15. Възпитаниците на Борис Борисов отстъпиха с 3:5 в контролна среща. За поражението повлия и умората, породена от факта, че това бе втора среща във втори пореден ден за “акулите”, след като вчера срещнаха и силен руски тим. Двубоят се проведе на стадиона във Ветрен, където пък вече е монтирана една трибуна.

Мачът започна отлично за Черноморец, след като още в 10-ата минута успяха да поведат. След центриране от корнер, Димо Кръстев засече с глава за 1:0. Гостите обаче успяха да изравнят от дузпа в 20-ата минута. Малко по-късно “акулите” можеха отново да излязат напред в резултата, но след удар от фаул топката срещна дясната греда. Последваха 3 безответни попадения за Бургас спорт за 1:4. До края на срещата талантите на Борис Борисов заиграха далеч по-активно и бяха на път да направят страхотен обрат. Даниел Димитров се разписа от близко разстояние за 2:4 в 35-ата минута. 10 минути по-късно изоставането на домакините падна само до един гол, след като футболист на съперника си отбеляза автогол, засичайки в собствената си врата центриране от корнер. Черноморец стигна до ново попадение малко преди края на мача, което обаче бе отменено заради спорна засада. В последната минута на мача пък съставът на Бургас спорт оформи крайното 3:5.