Черноморец загуби гостуването си на Извор

• 12.05.2021
  • 0
  • 229 Views

Черноморец допусна загуба при гостуването си на Извор (Горски извор). Пред погледа на около 40 свои фена, пътували от Бургас, за да подкрепят любимците си, морският тим отстъпи с 1:2.

Първото полувреме премина с игра в половината на Извор, но без голови положения и за двата отбора. Така се стигна до самия му край, когато домакините поведоха. След контраатака, последва остро центриране пред вратата на Теменлиев и след рикошет в тялото на Пюскюлю се стигна до автогол за 1:0.

Черноморец изравни в 52-ата минута. След чудесно центриране на Мустафа Мустафа, Нуретин Пюскюлю засече с глава за 1:1.

Само 180 секунди след това обаче, след грешка в защитата на Черноморец, домакините възстановиха преднината си – 2:1.

До края на мача Черноморец натисна, но стигна единствено до два по-опасни удара на Онур Чолак. 2 минути преди края и гредата помогна на Извор.