Черноморец влезе в Трета лига на шеста!

• 09.06.2018
  • 0
  • 220 Views

Отборът на Черноморец разгроми състава на Палас – Рудозем и спечели по категоричен начин баража за влизане в Югоизточната Трета лига. Акулите бяха с две класи над своите съперници и напълно заслужено преминават в по-горен етап от футболната надпревара. Днес в Марково резултатът бе открит още в 5-та минута от Жулиен Парушев. Последваха голове на Петър Колев в 14-та, 24-та и 26-та минута на мача. Стефан Трайков забоде топката за пети път в 31-та минута. При този резултат приключи и първото полувреме.

Пред второто полувреме Черноморец продължи да мачка. Превъзходството на акулите беше пълно, но мачът бе веме решен. С още един гол на Стефан Трайков Черноморец стигна до крайното 6:0. Така от следващата година тимът ще играе в Югоизточната Трета лига.