Черноморец с минимална загуба от отбор от Втора лига

• 25.01.2020
  • 0
  • 237 Views

Черноморец загуби с 2:3 от Черноморец Балчик в зрелищна контрола, играна в Обзор. Това бе и първата контрола за годината за “акулите”. Проверката бе неофициален повторен дебют начело на отбора за Слави Костенски. Именно под негово ръководство отборът се класира безапелационно за Трета лига – Югоизток.

В 15-тата минута, след центриране от корнер, Тодор Таушанов откри за тима от Балчик, но минута по-късно Жулиен Парушев с хубав удар от границата на наказателното поле изравни.

През второто полувреме с голове на Виктор Митев и Цветан Илиев възпитаниците на Георги Иванов-Геша дръпнаха с 3:1.

Дошлият преди дни в Черноморец от Шумен – Симеон Димитров, вкара втори гол за “акулите”. Той се възползва от великолепно подаване на Любомир Божинов. В последната минута възпитаниците на Слави Костенски пропуснаха уникален шанс и да изравнят.

Около 40 фен на “акулите” пътуваха до Обзор, за да подкрепят любимците си в първата им проверка. Те аплодираха своите любимци за раздаването и добрата игра, която демонстрираха.