Черноморец продължи наказателната акция и срещу Димитровград! “Акула” захапа варел с… мазут (СНИМКИ)

• 10.04.2019
  • 0
  • 230 Views

Отборът на Черноморец 1919 победи с 1:0 Димитровград в среща от междинния 25-ти кръг на Югоизточната трета лига. Това бе поредна победа за възпитаниците на Радостин Кишишев, които в последния месец се намират в страхотна форма.

Преди срещата бяха наградени юношите на Черноморец до 17 години, които бяха избрани от феновете на отбора за… играч на месеца. Опцията в анкетата беше добавена в течение на вота заради добрите и безапелационни резултати на юношите през целия им сезон и особено заради двете победи срещу градския съперник Нефтохимик през март, които ги изстреляха на върха в класирането. Освен купата, младите “акули” получиха и торта с изключително любопитна снимка. Оставаме на феновете на отбора на Бургас да й се насладят, като коментарът е излишен.

Единствения и победен гол в мача днес реализира Жулиен Парушев през второто полувреме. Преди почивката акулите удариха греда, а в края на срещата Петър Колев на два пъти пропусна сам срещу вратаря на Димитровград.

В следващия кръг акулите гостуват на Созопол. С тази победа Черноморец вече е на 4-та позиция с актив от 49 точки. А Димитровград е на 15-то място с 24 точки.