Черноморец приключи годината с победа! “Акулите” обърнаха Карнобат (ВИДЕО)

• 23.11.2019
  • 0
  • 232 Views

Черноморец победи с 2:1 ОФК Карнобат в регионалното дерби от последния есенен кръг на Трета лига – Югоизток. “Акулите” направиха пълен обрат, за да стигнат до победата. Преди началото на срещата, Черноморец и фенклуб “Сини акули” награди вратаря на Карнобат – Борислав Тотев за заслугите му към “синия” клуб. Стражът бе част от бургазлии от областните групи и има своята заслуга за стигането до Трета лига.

Двубоят започна отлично за гостите, които поведоха само след 10 минути игра. Точен бе Георги Калоянов от дузпа.

Домакините реагираха светкавично и в 22-та минута Любомир Божинов удари от фаул гредата. След още 5 минути обаче Виктор Янев успя да изравни с удар в долния ляв ъгъл на вратата на Борислав Тотев.

И през второто полувреме възпитаниците на Радостин Кишишев продължиха да натискат и след час игра Мустафа Мустафа за втори път нацели гредата, след центриране на корнер.

Виктор Янев се превърна в герой за “акулите”. Той вкара в 81-та минута втория си гол в мача, след добавка на празна врата и донесе трите точки за Черноморец.