Черноморец отстъпи на Карнобат

• 06.08.2017
  • 0
  • 220 Views

Черноморец отстъпи на Карнобат в контролна среща. Възпитаниците на Слави Костенски осъществиха обрат от 0:1 до 2:1 в своя полза, но в крайна сметка загубиха гостуването си с 2:5.

Срещата премина с няколко обрата. Карнобат поведе с 1:0 чрез Георги Калоянов, но допусна изравнителен гол, който бе реализиран от неостаряващия Петър Кънчев. Друга легенда на „акулите“ Стефан Трайков вкара за 1:2, а до почивката резултатът стана 2:2 след гол на Кристиян Христов. През второто полувреме зрителите видяха два гола на Живко Димов, които доведоха резултата до 4:2, а крайното 5:2 оформи Трендафил Момчилов.

След мача двата тима си пожелаха успех в първенствата, в които ще участват, като си благодариха взаимно за ползотворната контрола.

Състав на Черноморец: Даниел Желев, Димитър Белчев, Кемал Велиев, Християн Георгиев, Иван Капитанов, Юлиян Николов, Красимир Пчеларов, Стефан Трайков, Жулиен Парушев, Антон Атанасов, Петър Кънчев