Черноморец отнесе Несебър с 6 юноши в състава

• 10.07.2019
  • 0
  • 227 Views

Черноморец продължава с отличните си изяви в контролните срещи от предсезонната си подготовка. След като вече победиха втородивизионния Поморие, днес “акулите” се наложиха и над Несебър с 3:1. Освен приятната игра и убедителния успех, за феновете на Черноморец имаше още един приятен момент – през второто полувреме старши треньорът на тима Радостин Кишишев разчиташе на цели 6 “сини” юноши.

Венцислав Славов даде ранен аванс на бургазлии и с гол още в 7-ата минута. До края на полувремето Несебър на два пъти имаше отлични възможности да изравни. Първо далечен удар срещна гредата зад Тотев. После пък стражът на Черноморец спаси дузпа на Симеон Баев.

В самото начало на втората част Станимир Баев изравни резултата. До края на мача обаче попадения на Антон Узунов и Станислав Дрянов дадоха победа с 3:1 на Черноморец.

Черноморец: Тотев, Шопов, Пюскюлю, Мантаров ,Димитров, Божинов, Парушев, Иванов, Дрянов, Мустафа, Славов