Черноморец отнесе градския съперник в дома му

• 04.09.2019
  • 0
  • 229 Views

Черноморец продължава да доказва с пълна сила коя най-силната и продуктивна школа в Бургас! Днес родените през 2002 г. “акули” отнесоха с 3:1 градския съперник Нефтохимик в мач за Купа България. Това бе и най-малкото, с което съперника се размина на собствения си терен в “Изгрев”.

Домакините успяха да поведат в резултата, но това бе всичко, до което успяха да стигнат. “Сините” се развихриха и буквално пометоха опонента си. До края на първото полувреме Стилиян Станчев успя да изравни резултата, правейки добавка след избит удар от фаул на Христо Димов.

През втората част самият Христо Димов направи пълен обрат за Черноморец, след чудесен индивидуален пробив. Крайното 1:3 оформи Йордан Томов, който се възползва от грешка на “зеления” вратар.