Черноморец громи на старта на Коледния турнир

• 16.12.2016
  • 0
  • 238 Views

Черноморец 1919 започна вихрено Коледния турнир по футбол, който се провежда в зала “Младост”. “Акулите” разгромиха в първия си мач РД “Пожарна безопасност” с 6:1. По този начин те взеха своите първи 3 точки в надпреварата. В груповата фаза бургазлии имат още 1 мач – срещу Лазур.

Целият двубой премина под диктовката на Черноморец. През първата част, обаче те успяха да реализират само едно от многобройните си положения. Слави Костенски изведе хубаво Илия Русев, който откри резултата. През втората част “акулите” се развихриха. Само в рамките на 60 секунди те отбелязаха две попадения, правейки аванса си класически. Първо Илия Иванов удвои преднината на “сините”, а след това Евтим Димитров покачи на 3:0. Последва гол за пожарникарите, преди отново талантливият нападател на Черноморец да се разпише за 4:1. До края на мача два гола реализира и Жулиен Парушев, оформяйки крайното 6:1.

Картотекирани за турнира футболисти на ФК Черноморец 1919: Милен Димитров, Слави Костенски, Илия Русев, Илия Иванов, Християн Георгиев, Димитър Дончев, Жулиен Парушев, Павел Парушев, Никола Авджиев, Евтим Димитров, Димитър Гочев