Черноморец 1919 и Слави Костенски започнаха годината с „отличен”

• 04.02.2017
  • 0
  • 239 Views

Черноморец 1919 започна 2017 година с категорична победа. „Акулите” надиграха с 6:0 Свети Никола, в контролна среща. Двубоят се игра на стадиона във Ветрен. Той бе дебютен за Слави Костенски като старши треньор на тима.

Резултатът бе открит след четвърт час игра. Илия Русев намери отлично Евтим Димитров, който откри резултата. Самият Русев удвои в 30-ата минута. Илия Иванов центрира от корнер и Русев с глава отбеляза за 2:0.В последната минута на полувремето Отново Илия Русев оформи класиката в резултата. На почивката гостите пуснаха в игра много от юношите на тима. Черноморец успя да се възползва от този факт и стигна до нови три безответни попадения. Две от тях бяха дело на Илия Русев, който приключи срещата с общо 4 попадения. Един гол пък добави Жулиен Парушев.

Състав на Черноморец: Стоянов, П. Парушев, Белчев, Стоев, Джелебов, Янков, Тодоров, Иванов, Ж. Парушев, Русев, Евт. Димитров

Резерви: Костадинов, М. Димитров, Стоянов, Георгиев, Капитанов, Костенски

Състав на Свети Никола: Йорданов, Захариев, Ив. Иванов, Марев, Станчев, Малинов, В. Иванов, Пл. Иванов, Г. Иванов, Загорски, Минков

Резерви: Митрев, Танев, Хлебарски, Авелов, Пейчев, Ангелов, Кюмюрджиев