ФК Черноморец 1919 с поредна победа в “А” Областна група, акулите продължават похода към Трета лига

• 18.03.2018
  • 0
  • 232 Views

Отборът на ФК Черноморец 1919 Бургас с поредна очаквана победа в “А” Областна група, но само с 0:4 срещу ПСФК Черноморец. “Акулите” на Слави Костенски продължават похода към Трета лига, като се наложиха като символични гости на градския стадион в Поморие срещу съименниците си. Те изпуснаха още куп положения, с които резултатът можеше да бъде далеч по-убедителен.

В 20-та минута новото попълнение Стефан Стаматов проби отдясно и центрира в наказателното поле, където Петър Колев засече за 0:1. В 35-та минута Жулиен Парушев удвои аванса на гостите. Капитанът на бургазлии реализира изключително красив гол, като с мощен и много прецизен удар далеч извън наказателното поле, намери долния десен ъгъл за 0:2. В началото на втората част Петър Кънчев прехвърли вратаря, но топката срещна гредата. Все пак, в 65-та минута резултатът придоби класическо измерение. Петър Колев нахлу в наказателното поле и с премерен удар прати топката в мрежата за 0:3. Крайният резултат бе оформен 10 минути по-късно, след като Петър Кънчев много технично прехвърли вратаря с удар извън наказателното поле.

Черноморец 1919: 95.Борислав Тотев, 5.Георги Тузаков, 3.Стоян Ненов, 23.Павел Колев, 4.Християн Георгиев, 13.Станимир Митев, 8.Илия Иванов, 10.Жулиен Парушев, 25.Стефан Стаматов, 21.Иван Тодоров, 26.Петър Колев

Резерви: 1.Даниел Желев, 71.Ясен Тузаков, 17. Стефан Трайков, 9.Петър Кънчев, 31.Евтим Димитров, 11. Илия Русев, 20. Юлиян Николов