Черноморец изпусна Странджа-Агрокорн

• 05.11.2017
  • 0
  • 204 Views

Черноморец изпусна Странджа-Агрокорн в дербито на кръга в “А” Областна футболна група. Двубоят се игра пред около 100-ина зрители на стадион “Черноморец”, сред които и “синята” агитка, която не спря да подкрепя любимците си през целия мач. Срещата протече изключително драматично. Гостите откриха раноз резултата, но “акулите” успяха да осъществят пълен обрат. Тимът от Средец изравни за 2:2, но бургазлии отново поведоха. В края на срещата гостите стигнаха до трети гол, оформяйки крайното 3:3.

В 7-ата минута Христов отправи мощен изстрел под гредата, но Желев с чудесен рефлекс изби в корнер. 120 секунди по-късно все пак гостите поведоха. Николушев стреля от малък ъгъл, топката рикошира в крак на защитник и влетя в мрежата за 0:1. Павел Колев можеше да изравни, но ударът му с глава премина малко над напречната греда. В 18-ата минута равенството бе възстановено. Жулиен Парушев стреля от разстояние, но вратарят изби. Топката обаче попадна у Красимир Пчеларов, който бе безупречен при добавката за 1:1. 180 секунди по-късно обратът в резултата бе факт. Жулиен Парушев бе изведен сам срещу вратаря и с техничен удар покрай него направи 2:1. В 37-ата минута Странджа-Агрокорн стигна до втори гол. Иван Христов остана сам срещу вратаря и без проблеми направи 2:2.

През втората част Черноморец наложи сериозен натиск. Жулиен Парушев стреля от дистанция, но Калоян Кръстев изби. В 79-ата минута Юлиян Николов нанесе мощен удар от далечно разстояние, вратарят на гостите успя да докосне топката и тя се отби в лявата греда. 60 секунди по-късно, обаче “акулите” отново поведоха. Центрирана в наказателното поле топка стигна до Петър Кънчев, който майсторски я насочи в горния ляв ъгъл за 3:2. 5 минути преди края на мача Диян Златков остана сам срещу вратаря и оформи крайното 3:3.

Състав на Черноморец: Д. Желев, П. Парушев, Хр. Георгиев, П. Колев, Ст. Ненов, Юл. Николов, П. Алексиев, Ж. Парушев, Ст. Трайков, Ил. Русев, Кр. Пчеларов

Резерви: Д. Белчев, Ив. Тодоров, К. Велиев, М. Ралев, П. Кънчев, Ил. Иванов, Ант. Атанасов

Състав на Странджа-Агрокорн: К. Кръстев, Г. Тузаков, Л. Момчев, Ив. Кехайов, Кр. Михалев, М. Желев, Пл. Димитров, Д. Златков, Ив. Христов, Ст. Николушев, В. Даменлиев

Резерви: М. Божилов, К. Станчев, Ив. Стоянов, В. Димов, К. Драголов