Черноморец разгроми и Камено

• 21.05.2017
  • 0
  • 214 Views

Черноморец 1919 постигна поредна разгромна победа в „А” Областна футболна група. „Акулите” отнесоха като домакини Камено с 5:1. Възпитаниците на Слави Костенски не оставиха никакво съмнение в превъзходството си, като още до почивката водиха с 4:0. В последните минути дебют за мъжкия отбор направи талантливият вратар от школата Пламен Пепеляшев.

Срещата започна с гол от съблекалнята за Черноморец. Още в 30-ата секунда Евтим Димитров успя да изведе домакините напред в резултата. В 4-ата пък авансът на бургазлии бе удвоен, след далечен изстрел на Жулиен Парушев. Илия Русев придаде класическо измерение на резултата, а Илия Иванов вкара от дузпа за 4:0. През втората, с второто си попадение в мача, Жулиен Парушев покачи на 5:0. В края на мача пък гостите стигнаха до почетно попадение.