Черноморец разгроми Тунджа-2009

• 01.04.2017
  • 0
  • 218 Views

Черноморец 1919 разгроми Тунджа-2009 (Мечкарево) в контролна среща. “Акулите” изнесоха много силен двубой и победиха с 8:0. Резултатът спокойно можеше и да двуцифрен, но бургазлии, освен реализираните положения, направиха и доста пропуски. Съперник на бургазлии е трети в сливенската „А“ Областна футболна група. Приятелският двубой се проведе на ст. „Черноморец“.

Черноморец доминира през всичките 90 минути. Воденият от Слави Костенски тим реши всичко още до 20-ата минута, когато вече водеше с 3:0. Евтим Димитров откри резултата с хубав удар още в началото на срещата. Малко по-късно вратарят на гостите изби далечен изстрел на Жулиен Парушев, но топката попадна у Евтим Димитров, който удвои аванса на бургазлии. Илия Русев бе изведен чудесно сам срещу вратаряи технично пусна покрай стража на Тунджа, за да направи резултата класически. До края на мача гостите нямаха никакви съпротивителни сили и инкасираха още 5 попадения. Две от тях бяха дело на Евтим Димитров, с което той оформи личната си сметка в мача на 4 гола. Още един и общо 2 отбеляза Илия Русев. По един път пък се разписаха Радослав Иванов и Денис Тодоров.