ФК Черноморец 1919 разгроми Нефтохимик и продължава за Купата на БФС при U14

• 14.09.2016
  • 0
  • 237 Views

ФК Черноморец 1919 продължава напред за Купата на БФС при U14. „Акулите” разгромиха градския съперник Нефтохимик с 5:0 и заслужено са в следващия кръг. Двубоят се проведе на стадиона в кв. Ветрен.

Възпитаниците на Нено Ненов не оставиха никакво съмнение в превъзходството си. Те започнаха головата си фиеста още в началните секунди на мача, като точен за 1:0 бе Слави Диков. Отново той удвои след четвърт час игра. Класическото измерение на резултата даде Божидар Киряков, с гол в 30-ата минута.

През втората част “акулите” продължиха да се забавляват на терена и да доминират тотално над съперника си. Това доведе до нови попадения във вратата на гостите. С втория си гол в мача Божидар Киряков направи 4:0, а Димо Кръстев оформи крайното 5:0. Освен петте попадения, “сините” пропуснаха още дузина ситуации, като успехът можеше да бъде и далеч по-категоричен.