ФК Черноморец 1919 отпадна от турнира за Купата на БФС при U16

• 14.09.2016
  • 0
  • 233 Views

ФК Черноморец 1919 U16 отпадна от турнира за Купата на БФС. „Акулите” отстъпиха като домакини на Нефтохимик с 1:3. Двубоят се игра на стадиона в кв. Ветрен.

Първото полувреме започна лошо за Черноморец, след като гостите успяха да открият резултата. Момчетата на Златко Янков обаче реагираха светкавично и възстановиха равенството чрез Стоян Николов. До края на частта обаче, „сините” инкасира още едно попадение – 1:2.

През вторите 45 минути Черноморец натисна своя съперник и бе по-добрият отбор. За съжаление „сините” таланти не успяха да се възползват от преимуществото и да стигнат поне до изравнително попадение. Съставът на Нефтохимик пък се възползва от една от малкото си възможности и реализира трето попадение, оформяйки крайното 1:3.