Талантите на ФК Черноморец 1919 с разгромна победа и минимална загуба

• 20.08.2016
  • 0
  • 239 Views

Детско-юношеската школа на ФК Черноморец 1919 записа победа и загуба. Децата на Петър и Пламен Младенови разгромиха със 7:1 връстниците си от Бургас спорт. Формацията до 15 години на “акулите” пък отстъпи с 0:1 на Черно море.

Родените през 2005 деца на ФК Черноморец 1919 постигнаха трета победа от 3 мача на турнира “Мини шампионска лига Бургас”. “Сините” не оставиха и грам съмнение в превъзходството си над градския съперник Бургас спорт, разгромявайки го със 7:1. На два пъти за успеха се разписа Стефан Трайков, а по едно попадение добавиха Пламен Пейчев, Тодор Ляпчев, Михаил Михов, Йордан Меранлиев и Михаил Цонев.

Черноморец U15 допусна загуба с 0:1 от Черно море. Двубоят се проведе в Сливен. Възпитаниците на Борис Борисов се представиха изключително силно, но грешка през първата част доведе до гол в тяхната врата. През второто полувреме бургазлии тотално доминираха над своя съперник, но не успяха да материализират предимството си и загубиха минимално.