Черноморец със страхотен обрат срещу Борислав!

• 11.09.2021
  • 0
  • 230 Views

Черноморец постигна трудна, но ценна победа срещу Борислав Първомай. Гостите поведоха пред първото полувреме с 2:0. Момчетата на Владо Вълчев обаче показаха страхотен хъс и характер, като след паузата заиграха на пълни обороти и успяха да изравнят с две попадения на Милен Танев.

След изравняването Черноморец продължи да атакува. Отборът изтърва една дузина положения, а гостите на своя страна при една редките си атаки в 76-ата минута пропуснаха да поведат отново.

Така се стигна до 2-ата минута на продължението на мача, което даде главният съдия. Черноморец получи правото да изпълни корнер. Милен Танев центрира и Златко Ненов вкара с глава за 3:2, като хвърли в екстаз феновете на Черноморец, които бурно подкрепяха футболистите в синьо, а те от своя страна ги поздравиха след края на двубоя.

Със спечелените три точки Черноморец скъси разликата от лидерите в класирането и вече е само на 5 пункта от първия Саяна Хасково.