Черноморец с важни победи над Дунав при U15 и U17

• 18.04.2021
  • 0
  • 226 Views

Важна победа постигнаха юношите на Черноморец в Елитна група U15. “Акулите” се наложиха с 1:0 над Дунав. Успехът можеше и да е по-изразителен, ако не бяха куп пропуски.

Първото полувреме протече при равностойна игра. През втората част бургаските таланти вдигнаха оборотите и стигнаха до ценния гол в средата на полувремето. Голмайстор бе Ивайло Стаматов, след като завърши великолепно организирана атака.

Батковците от U17 също постигнаха победа, но по-убедителна – с 3:1. След изпълнение на корнер и автогол на гостите, Черноморец поведе с 1:0 през първото полувреме. През втората част “акулите” продължиха с добрата си игра истигнаха до класически аванс от 3:0. В самия край на мача гостите вкараха и почетно попадение за крайното 3:1.