Черноморец завърши наравно при гостуването си на Спартак (Пд)

• 13.03.2021
  • 0
  • 241 Views

Черноморец завърши наравно 0:0 при гостуването си на Спартак (Пловдив) в среща от 21-ия кръг на Югоизточната трета лига. Това бе второ поредно нулево равенство за акулите, които остават лидери в групата.

Двубоят започна абсолютно равностойно, като първото полувреме сериозни опасности липсваха и пред двете врати.

В 63-тата минута Ерай Карадайъ от границата на малкото наказателно поле изкара топката в аут.

В 75-тата минута пред вратата на домакините настъпи голямо разбъркване и като по чудо топката не влезе в мрежата.

Две минути преди края удар на Мантаров със странична ножица попадна право в ръцете на вратаря на домакините Петър Начев. В следващата атака Димитров стреля високо над вратата и срещата завърши без попадения.