Черноморец с класика срещу Хасково! Грозна постъпка помрачи успеха

• 06.02.2021
  • 0
  • 236 Views

Черноморец победи Хасково в поредната си контрола от предсезонната подготовка. “Акулите” показаха отлична игра и заслужено се поздравиха с класически успех – 3:0. Преди началото на срещата обаче станахме свидетели на изключително грозна постъпка. Достъпът на футболисти и длъжностни лижа през централната трибуна на стадион „Черноморец“ бе блокиран. А там се помещават съблекалните и съдийските стаи.

Резултата откри Мариян Тонев в 21-та минута, след като бе изведен сам срещу вратаря и стреля покрай него.

След 10 минути той вкара и втори гол, след чудесно заучено изпълнение на фал. Центрирането бе насочено в наказателното поле към Мирослав Радев, който пусна успореден пас за Тонев и той засече за 2:0.

Онур Чолак нацели дясната греда в 75-ата минута.

В 85-тата Милен Танев бе изведен сам срещу вратаря, преодоля го и на празна врата оформи крайното 3:0.