Черноморец завърши наравно със Созопол

• 03.02.2021
  • 0
  • 310 Views

Отборите на Черноморец Бургас и Созопол завършиха наравно 1:1 в поредната футболна контрола от зимната си подготовка, играна на терена с изкуствено покритие в село Руен. Двата отбора направиха здрав мач, който в крайна сметка завърши без победител.

В 55-тата минута Мариян Тонев със силен удар от границата на наказателното поле нацели лявата греда.

След още 4 минути Антон Узунов нахлу на скорост в наказателното поле и останал сам срещу вратаря Росен Андонов откри резултата.

В 75-ата минута Сава Савов от Созопол също удари напречната греда с удар от около 30 метра.

Минута по-късно Диян Молдованов изравни за от дузпа, отсъдена за фал срещу Ариф Ферадов.

В 82-та минута отново Савов остана сам срещу вратаря, и отново улучи гредата, този път – лявата.