Черноморец приключи контролите с вдъхновяваща игра и победа (ВИДЕО)

• 15.02.2020
  • 0
  • 236 Views

Отборът на Черноморец победи Несебър в последната си контрола преди началото на сезона в Югоизточната трета лига. “Акулите” се наложиха като домакини с 2:0. Преди началото на мача, официално бяха представени футболистите и треньорският щаб на Черноморец за пролетта.

“Акулите” показаха вдъхновяваща игра под ръководството на новия си треньор Слави Костенски, което определено даде много поводи за  оптимизъм преди първия официален мач за 2020 година. “Сините” имаха тотално превъзходство над своя съперник, като двете попадения бяха най-малкото, което можеше да бъде в актива им.

Михаил Георгиев откри в 21-та минута с удар от границата на наказателното поле. Венцислав Славов пък минута преди края на първото полувреме отблизо засече успореден пас отдясно и вкара второто попадение за 2:0.

В първия пролетен кръг след седмица Черноморец приема Сокол Марково.