“Акулите” разкъсаха Свиленград пред 500 зрители!

• 09.03.2019
  • 0
  • 249 Views

Черноморец се поздрави с убедителна първа победа през пролетния полусезон на Трета лига – Югоизток. Пред около 500 зрители, “акулите” разкъсаха като домакини Свиленград, налагайки  се с 4:1, въпреки че изоставаха с 0:1.

Голмайсторът Васил Калоянов заби 4 гола за 20 минути, отделно и един негов гол бе отменен.

След като двата отбора не си вкараха попадение през първото полувреме, след почивката в 55-тата минута гостите поведоха с гол от дузпа. След 12 минути бе отменен гол на Калоянов, но в 70-тата минута за нарушение срещу Петър Колев бе отсъдена дузпа и Калоянов от бялата точка вкара първия си гол. Голмайсторът се развихри и довърши съперника с още 3 попадения.

Напомняме, че утре (10 март), от 11:00 ч., отново на стадион “Черноморец”, формацията до 15 години на “акулите” посреща Левски. Заповядайте, за да подкрепим бъдещето на Черноморец!