Черноморец отстъпи на Несебър в контролна среща

• 14.11.2018
  • 0
  • 240 Views

Черноморец загуби от Несебър в контролна среща. На градския стадион в Несебър, „акулите“ отстъпиха с 1:5. Старши треньорът на бургазлии Радостин Кишишев даде шанс в проверката на доста футболисти, които имат по-малко игрови минути в официалните двубои. В игра се появиха и няколко юноши от школата, които определено се понравиха с играта си.

През първото полувреме, Несебър поведе с 3:0, с попадения на Диян Молдованов, Нуретин Пюскюлю и Джунейт Яшар.

В 65-ата минута Черноморец намали изоставането си. Младият Антон Узунов осъществи прекрасен индивидуален пробив и поднесе топката на празна врата на Петър Колев, който безпроблемно направи 3:1.

До края на мача Несебър стигна до нови 2 попадения, дело на Христо Каймакански и Радослав Апостолов. С това бе оформено и крайното 5:1 за Несебър.